PMEG10030ELPX
DigiKeys produktnummer
1727-2397-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-2397-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-2397-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PMEG10030ELPX
Beskrivelse
DIODE SCHOTT 100V 3A SOD128/CFP5
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 3A Overflatemontering SOD-128/CFP5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PMEG10030ELPX Modeller
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
8 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
450 nA @ 100 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
200pF ved 1V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-128/CFP5
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
3A
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
770 mV @ 3 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)