PESD3V3V1BLYL
DigiKeys produktnummer
1727-PESD3V3V1BLYLTR-ND - Tape og spole (TR)
1727-PESD3V3V1BLYLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-PESD3V3V1BLYLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PESD3V3V1BLYL
Beskrivelse
TVS DIODE 3.3VWM 10VC DFN1006-2
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10V Klemme 5A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DFN1006-2
Kapasitans ved frekvens
13pF ved 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TA)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Toveiskanaler
1
Spenning - reversspenning (Typ)
3,3V (maks)
Kapsling
SOD-882
Spenning - gjennomslag (min)
4,5V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
10V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
5A (8/20µs)