PESD3V3L2BT,215
DigiKeys produktnummer
1727-3826-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-3826-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-3826-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PESD3V3L2BT,215
Beskrivelse
TVS DIODE 3.3VWM 26VC TO236AB
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26V Klemme 15A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering TO-236AB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PESD3V3L2BT,215 Modeller
Produsent
Bruksområder
Generell bruk
Kapasitans ved frekvens
101pF ved 1MHz
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TA)
Type
Zener
Grad
Bilteknikk
Toveiskanaler
2
Godkjenning
AEC-Q100
Spenning - reversspenning (Typ)
3,3V (maks)
Spenning - gjennomslag (min)
5,8V
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
26V
Leverandørens enhetsforpakning
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
15A (8/20µs)
Baseproduktnummer
Effekt - toppuls
350W