GAN063-650WSAQ er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
På lager: 175
Datablad
N-kanal 650 V 34,5A (Tc) 143W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Nexperia cascode GaN FETs
GAN063-650WSAQ
DigiKeys produktnummer
1727-GAN063-650WSAQ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GAN063-650WSAQ
Beskrivelse
GANFET N-CH 650V 34.5A TO247-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
GAN063-650WSAQ Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
15 nC @ 10 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Utdatert
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1000 pF @ 400 V
FET-type
Effekttap (maks)
143W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
650 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
60mOhm ved 25A, 10V