BZX8850S-C2V2-QYL
DigiKeys produktnummer
1727-BZX8850S-C2V2-QYLTR-ND - Tape og spole (TR)
1727-BZX8850S-C2V2-QYLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-BZX8850S-C2V2-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX8850S-C2V2-QYL
Beskrivelse
DIODE ZENER 2.2V 365MW DFN1006BD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 2.2 V 365 mW ±5% Overflatemontering DFN1006BD-2
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
4 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Godkjenning
AEC-Q100
Toleranse
±5%
Effekt - maks
365 mW
Kapsling
Impedans (maks) (Zzt)
100 Ohms