BZX84-C24,235 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BZX84-C24,235 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 24V 250MW TO236AB |
Produsentens standard leveringstid | 30 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 24 V 250 mW ±5% Overflatemontering TO-236AB |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BZX84-C24,235 Modeller |
Kategori | Impedans (maks) (Zzt) 70 Ohms |
Produsent | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 50 nA @ 16.8 V |
Serie | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 900 mV @ 10 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -65°C – 150°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Kapsling |
Toleranse ±5% | Leverandørens enhetsforpakning TO-236AB |
Effekt - maks 250 mW | Baseproduktnummer |