BZX84-A24,215
DigiKeys produktnummer
1727-1667-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-1667-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-1667-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84-A24,215
Beskrivelse
DIODE ZENER 24V 250MW TO236AB
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 24 V 250 mW ±1% Overflatemontering TO-236AB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZX84-A24,215 Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
70 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 700 mV
Serie
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±1%
Leverandørens enhetsforpakning
TO-236AB
Effekt - maks
250 mW