BZX79-C3V3,143 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BZX79-C3V3,143 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 3.3V 400MW ALF2 |
Produsentens standard leveringstid | 8 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 3.3 V 400 mW ±5% Gjennomgående hull ALF2 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BZX79-C3V3,143 Modeller |
Kategori | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 5 µA @ 1 V |
Produsent | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 900 mV @ 10 mA |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Driftstemperatur -65°C – 200°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Gjennomgående hull |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Kapsling |
Toleranse ±5% | Leverandørens enhetsforpakning ALF2 |
Effekt - maks 400 mW | Baseproduktnummer |
Impedans (maks) (Zzt) 95 Ohms |