BZX58550-C3V9-QX
DigiKeys produktnummer
1727-BZX58550-C3V9-QXTR-ND - Tape og spole (TR)
1727-BZX58550-C3V9-QXCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-BZX58550-C3V9-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX58550-C3V9-QX
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD523
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.9 V 300 mW ±5% Overflatemontering SOD-523
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 2 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Toleranse
±5%
Effekt - maks
300 mW
Kapsling
Impedans (maks) (Zzt)
95 Ohms