BZX58550-C3V9-QX | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BZX58550-C3V9-QX |
Beskrivelse | DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD523 |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 3.9 V 300 mW ±5% Overflatemontering SOD-523 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 5 µA @ 2 V |
Produsent | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 900 mV @ 10 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur 150°C (TJ) |
Delestatus Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey | Grad Bilteknikk |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Godkjenning AEC-Q101 |
Toleranse ±5% | Monteringstype Overflatemontering |
Effekt - maks 300 mW | Kapsling |
Impedans (maks) (Zzt) 95 Ohms | Leverandørens enhetsforpakning SOD-523 |