BZV55-C30,115
DigiKeys produktnummer
1727-6225-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-6225-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-6225-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZV55-C30,115
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 500MW LLDS
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 30 V 500 mW ±5% Overflatemontering LLDS; MiniMelf
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZV55-C30,115 Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 21 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 200°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
LLDS; MiniMelf
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms