BZV55-C15,135 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BZV55-C15,135 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 15V 500MW LLDS |
Produsentens standard leveringstid | 8 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 15 V 500 mW ±5% Overflatemontering LLDS; MiniMelf |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BZV55-C15,135 Modeller |
Kategori | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 50 nA @ 10.5 V |
Produsent | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 900 mV @ 10 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -65°C – 200°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Kapsling |
Toleranse ±5% | Leverandørens enhetsforpakning LLDS; MiniMelf |
Effekt - maks 500 mW | Baseproduktnummer |
Impedans (maks) (Zzt) 30 Ohms |