BZT52H-C18,115
DigiKeys produktnummer
1727-3595-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-3595-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-3595-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52H-C18,115
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 375MW SOD123F
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 18 V 375 mW ±5% Overflatemontering SOD-123F
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
20 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 12.6 V
Serie
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TA)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123F
Effekt - maks
375 mW