BZT52-B18-QX er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
onsemi
På lager: 2 725
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
På lager: 2 465
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Dioder – Zener 18 V 590 mW ±2% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZT52-B18-QX
DigiKeys produktnummer
1727-BZT52-B18-QXTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52-B18-QX
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 590MW SOD123
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 12.6 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Serie
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Godkjenning
AEC-Q101
Toleranse
±2%
Kapsling
Effekt - maks
590 mW
Impedans (maks) (Zzt)
20 Ohms