BUK9Y19-75B,115
DigiKeys produktnummer
1727-4614-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-4614-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-4614-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BUK9Y19-75B,115
Beskrivelse
MOSFET N-CH 75V 48.2A LFPAK56
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 75 V 48,2A (Tc) 106W (Tc) Overflatemontering LFPAK56, Power-SO8
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
30 nC @ 5 V
Produsent
Vgs (maks)
±15V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3096 pF @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
106W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
75 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
LFPAK56, Power-SO8
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
18mOhm ved 20A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
2.15V ved 1mA