BUK964R7-80E,118
DigiKeys produktnummer
1727-BUK964R7-80E,118TR-ND - Tape og spole (TR)
1727-BUK964R7-80E,118CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
BUK964R7-80E,118
Beskrivelse
MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 80 V 120A (Tc) 324W (Tc) Overflatemontering D2PAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BUK964R7-80E,118 Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
92.1 nC @ 5 V
Produsent
Vgs (maks)
±10V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
15340 pF @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Effekttap (maks)
324W (Tc)
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
80 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
5V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4.5mOhm ved 25A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
2.1V ved 1mA