BUK9640-100A,118
DigiKeys produktnummer
1727-BUK9640-100A,118TR-ND - Tape og spole (TR)
1727-BUK9640-100A,118CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-BUK9640-100A,118DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BUK9640-100A,118
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 39A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 39A (Tc) 158W (Tc) Overflatemontering D2PAK
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
48 nC @ 5 V
Produsent
Vgs (maks)
±15V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3072 pF @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
158W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
39mOhm ved 25A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
2V ved 1mA