BUK765R0-100E,118 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BUK765R0-100E,118 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 100 V 120A (Tc) 357W (Tc) Overflatemontering D2PAK |
Datablad | Datablad |
Kategori | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 180 nC @ 10 V |
Produsent | Vgs (maks) ±20V |
Serie | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 11810 pF @ 25 V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Effekttap (maks) 357W (Tc) |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
FET-type | Grad Bilteknikk |
Teknologi | Godkjenning AEC-Q101 |
Drain til Source-spenning 100 V | Monteringstype Overflatemontering |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Leverandørens enhetsforpakning D2PAK |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 10V | Kapsling |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 5mOhm ved 25A, 10V | Baseproduktnummer |
Vgs(th) (maks) ved Id 4V ved 1mA |