BUK765R0-100E,118
DigiKeys produktnummer
1727-7135-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-7135-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-7135-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BUK765R0-100E,118
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 120A (Tc) 357W (Tc) Overflatemontering D2PAK
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
180 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
11810 pF @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
357W (Tc)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
5mOhm ved 25A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 1mA