BUK7240-100A,118
DigiKeys produktnummer
1727-7158-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-7158-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-7158-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BUK7240-100A,118
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 34A DPAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 34A (Tc) 114W (Tc) Overflatemontering DPAK
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 1mA
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2293 pF @ 25 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
114W (Tc)
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
40mOhm ved 25A, 10V