BUK6D43-60EX er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Texas Instruments
På lager: 84 335
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 547
Datablad
Panjit International Inc.
På lager: 1 200
Rohm Semiconductor
N-kanal 60 V 5A (Ta) 15W (Tc) Overflatemontering DFN2020MD-6
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.