74LV14PW,118
DigiKeys produktnummer
1727-4103-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-4103-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-4103-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
74LV14PW,118
Beskrivelse
IC INVERTER 6CH 1-INP 14TSSOP
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vekselretter IC 6 Kanals Schmitt-utløser 14-TSSOP
Kategori
Strøm - hvilestrøm (maks)
40 µA
Produsent
Strøm - utgang høy, lav
12mA, 12mA
Serie
Logikknivå - lavt
0,3V – 1,1V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Logikknivå - høyt
1,4V – 3,85V
Delestatus
Aktiv
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
15ns ved 3.3V, 50pF
Logikktype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall kretser
6
Monteringstype
Overflatemontering
Antall innganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
14-TSSOP
Funksjoner
Schmitt-utløser
Kapsling
14-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Forsyningsspenning
1V – 5,5V