NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP
DigiKeys produktnummer
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapasitiv Skjemmoduler – LCD grafisk Lysgjennomslippende Rød, Grønn, Blå (RGB) TFT – Farge, IPS (bytting på samme plan – In-Plane Switching) Parallell, 8-bit 16-bit (RGB) 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP Modeller
Kategori
Visningsområde
57,60mm B x 43,20mm H
Produsent
Newhaven Display Intl
Bakgrunnsbelysning
LED - White
Emballasje
Boks
Punktpiksler
320 x 240 (QVGA)
Delestatus
Aktiv
Grensesnitt
Parallell, 8-bit 16-bit (RGB)
Skjermtype
TFT – Farge, IPS (bytting på samme plan – In-Plane Switching)
Styringstype
ST7789Vi
Skjermmodus
Lysgjennomslippende
Grafikkfarge
Rød, Grønn, Blå (RGB)
Berøringsskjerm
Kapasitiv
Baseproduktnummer
Diagonal skjermstørrelse
2,8" (71,12mm)