STDCSW2-20M
DigiKeys produktnummer
644-STDCSW2-20MTR-ND - Tape og spole (TR)
644-STDCSW2-20MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
644-STDCSW2-20MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STDCSW2-20M
Beskrivelse
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
20 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)