NSC5021D-24M
DigiKeys produktnummer
644-NSC5021D-24MTR-ND - Tape og spole (TR)
644-NSC5021D-24MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
644-NSC5021D-24MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NSC5021D-24M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
5mA
Delestatus
Aktiv
Klassifiseringer
AEC-Q100, AEC-Q200
Baseresonator
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)