MU01260-32.768K
DigiKeys produktnummer
644-MU01260-32.768KTR-ND - Tape og spole (TR)
644-MU01260-32.768KCT-ND - Båndavsnitt (CT)
644-MU01260-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MU01260-32.768K
Beskrivelse
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz Krystaller 6pF 2-SMD, ingen ledning
Kategori
Belastningskapasitans
6pF
Produsent
Driftsmodus
Grunnleggende
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Type
kHz krystall (tuninggaffel)
Leverandørens enhetsforpakning
2-SMD (2,05x1,2)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimensjon
0,081" L x 0,047" B (2,05mm x 1,20mm)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)