MU00389-32.768K er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 1 351
Datablad
32.768 kHz Krystaller 7pF 80 kOhms 2-SMD, ingen ledning
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
MU00389-32.768K
DigiKeys produktnummer
644-MU00389-32.768KTR-ND - Tape og spole (TR)
644-MU00389-32.768KCT-ND - Båndavsnitt (CT)
644-MU00389-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MU00389-32.768K
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
MU00389-32.768K Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 kOhms
Produsent
Driftsmodus
Grunnleggende
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Type
kHz krystall (tuninggaffel)
Leverandørens enhetsforpakning
2-SMD (2,05x1,2)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimensjon
0,081" L x 0,047" B (2,05mm x 1,20mm)
Belastningskapasitans
7pF
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)