END5875A-32M
DigiKeys produktnummer
644-END5875A-32MTR-ND - Tape og spole (TR)
644-END5875A-32MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
644-END5875A-32MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
END5875A-32M
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 32MHZ SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32 MHz TCXO Klippet sinusbølge Oscillator 3V 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
2mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)