CS00467-26M
DigiKeys produktnummer
644-CS00467-26MTR-ND - Tape og spole (TR)
644-CS00467-26MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
644-CS00467-26MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CS00467-26M
Beskrivelse
CRYSTAL 26.0000MHZ 7.36PF SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26 MHz ±10ppm Krystaller 7,36pF 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Belastningskapasitans
7,36pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
26 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)