NXE1S0303MC-R13
DigiKeys produktnummer
811-3902-2-ND - Tape og spole (TR)
811-3902-1-ND - Båndavsnitt (CT)
811-3902-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NXE1S0303MC-R13
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NXE1S0303MC-R13 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
1 W
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Funksjoner
SCP
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
66%
Antall utganger
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (min)
2,97V
Kapsling
14-SMD-modul, 5 ledninger
Spenning - inngang (maks)
3,63V
Størrelse/dimensjon
0,50" L x 0,41" B x 0,18" H (12,7mm x 10,4mm x 4,5mm)
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
cURus
Strøm - utgang (maks)
303mA