MYBSP01206AZFT
DigiKeys produktnummer
811-MYBSP01206AZFT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MYBSP01206AZFT
Beskrivelse
72W, 12VO/6A ISOLATED DC-DC CONV
Produsentens standard leveringstid
45 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 6A 41,1V - 57V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MYBSP01206AZFT Modeller
Kategori
Effekt (watt)
72 W
Produsent
Spenning - isolasjon
2.25 kV
Emballasje
Boks
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kan byttes under drift
Type
Isolert modul
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall utganger
1
Effektivitet
93,2%
Spenning - inngang (min)
41,1V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (maks)
57V
Kapsling
10-DIP-modul
Spenning - utgang 1
Størrelse/dimensjon
2,22" L x 0,87" B x 0,34" H (56,4mm x 22,2mm x 8,5mm)
Strøm - utgang (maks)
6A