MGJ2D152005MPC-R7
DigiKeys produktnummer
811-MGJ2D152005MPC-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
811-MGJ2D152005MPC-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
811-MGJ2D152005MPC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MGJ2D152005MPC-R7
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 20V -5V 80mA, 80mA 13,5V - 16,5V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
80mA, 80mA
Produsent
Effekt (watt)
2 W
Serie
Spenning - isolasjon
5.7 kV
Driftstemperatur
-40°C – 95°C (med effektminskning)
Effektivitet
76%
Spenning - inngang (min)
13,5V
Spenning - inngang (maks)
16,5V
Størrelse/dimensjon
0,79" L x 0,59" B x 0,17" H (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm)