BAC05S24DC
DigiKeys produktnummer
811-BAC05S24DC-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BAC05S24DC
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 210mA 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Murata Power Solutions Inc.
Funksjoner
Universalinngang
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med effektminskning)
Emballasje
Rør
Effektivitet
81%
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Kapslet
Kapsling
5-DIP-modul
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,64" H (25,4mm x 25,4mm x 16,3mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Godkjenningsbyrå
CE, cURus
Spenning - utgang 1
24V
Linjeregulering
±0,5%
Strøm - utgang (maks)
210mA
Belastningsregulering
±1%
Effekt (watt)
5 W