XRCGB48M000F4M00R0
DigiKeys produktnummer
490-5588-2-ND - Tape og spole (TR)
490-5588-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-5588-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
XRCGB48M000F4M00R0
Beskrivelse
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
Detaljert beskrivelse
48 MHz ±45ppm Krystaller 6pF 100 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
XRCGB48M000F4M00R0 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Grunnleggende
Serie
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Frekvens
48 MHz
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±40ppm
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)
Frekvenstoleranse
±45ppm
Baseproduktnummer
Belastningskapasitans
6pF