SCA3400-D01-10
DigiKeys produktnummer
490-SCA3400-D01-10TR-ND - Tape og spole (TR)
490-SCA3400-D01-10CT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-SCA3400-D01-10DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SCA3400-D01-10
Beskrivelse
ACCELEROMETER DIGITAL 3 AXIS SPI
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Akselerometere X, Y, Z Akse ±1,2g, ±2,4g 10Hz, 80Hz 12-SMD
Kategori
Utgangstype
SPI
Produsent
Murata Electronics
Forsyningsspenning
3V – 3,6V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Funksjoner
Valgbar skala, Temperatursensor
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Digital
Monteringstype
Overflatemontering
Akse
X, Y, Z
Kapsling
12-SMD, flat ledning
Akselerasjonsområde
±1,2g, ±2,4g
Leverandørens enhetsforpakning
12-SMD
Følsomhet (LSB/g)
15000 (±2g) – 7500 (±16g)
Baseproduktnummer
Båndbredde
10Hz, 80Hz