PRG18BB101MB1RB
DigiKeys produktnummer
490-2469-2-ND - Tape og spole (TR)
490-2469-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-2469-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PRG18BB101MB1RB
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 24V 21MA 0603
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Keramikk PTC nullstillbare sikringer 24V 21 mA Ih Overflatemontering 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PRG18BB101MB1RB Modeller
Kategori
Strøm - maks
300 mA
Produsent
Murata Electronics
Resistance - 25°C (Typ)
100 Ohms
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Type
Keramikk
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spenning - maks
24V
Tykkelse (maks)
0,037" (0,95mm)
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
21 mA
Godkjenningsbyrå
UL
Strøm - utløser (It)
45 mA