PKLCS1212E24A0-R1
PKLCS1212E24A0-R1
PKLCS1212E24A0-R1
DigiKeys produktnummer
490-5958-2-ND - Tape og spole (TR)
490-5958-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-5958-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PKLCS1212E24A0-R1
Beskrivelse
BUZZER PIEZO 1.5V 12X12MM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Summere Transduser, Eksternt drevet Piezo 1.5 V 2,4kHz 75dB ved 1.5V, 10cm Overflatemontering Loddeplater
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PKLCS1212E24A0-R1 Modeller
Kategori
Teknologi
Piezo
Produsent
Murata Electronics
Driftsmodus
Enkelttone
Serie
Lydtrykknivå (SPL)
75dB ved 1.5V, 10cm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Portplassering
Side
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Drivkretser
Transduser, Eksternt drevet
Monteringstype
Overflatemontering
Inngangstype
Zero-Peak-signal
Terminaler
Loddeplater
Nominell spenning
1.5 V
Størrelse/dimensjon
0,472" L x 0,472" B (12,00mm x 12,00mm)
Spenningsområde
12,5V (maks)
Høyde - sittende (maks)
0,126" (3,20mm)
Frekvens
2,4kHz