NXFT15XH103FEAB030
DigiKeys produktnummer
490-NXFT15XH103FEAB030-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
NXFT15XH103FEAB030
Beskrivelse
NTC TEMP SENSOR
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
NTC-termistorer 10k Kule
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NXFT15XH103FEAB030 Modeller
Kategori
B25/50
3380K
Produsent
Murata Electronics
B25/85
3434K
Serie
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Effekt - maks
3 mW
Motstand (resistans) i Ohm ved 25°C
10k
Lengde - ledningstråd
1,18" (30,00mm)
Motstandstoleranse
±1%
Monteringstype
Fritthengende
B-verditoleranse
±1%