NFM21HC105R1C3D
DigiKeys produktnummer
490-11839-2-ND - Tape og spole (TR)
490-11839-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-11839-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM21HC105R1C3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 0805
Detaljert beskrivelse
1 µF Gjennomføring kondensatorer 16V 4 A 20mOhm 0805 (2012 metrisk), 3 PC Pad
EDA-/CAD-modeller
NFM21HC105R1C3D Modeller
Kategori
Strøm
4 A
Produsent
Murata Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
20mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Kapasitans
1 µF
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±20%
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Nominell spenning
16V