NFM18PC105R0J3D
DigiKeys produktnummer
490-6970-2-ND - Tape og spole (TR)
490-6970-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-6970-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM18PC105R0J3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Detaljert beskrivelse
1 µF Gjennomføring kondensatorer 6,3V 4 A 10mOhm 0603 (1608 metrisk), 3 PC Pad
EDA-/CAD-modeller
NFM18PC105R0J3D Modeller
Kategori
Strøm
4 A
DC-motstand (DCR) (maks)
10mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Kapasitans
1 µF
Høyde (maks)
0,035" (0,90mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
6,3V