NFM15PC105R0G3D
DigiKeys produktnummer
490-14731-2-ND - Tape og spole (TR)
490-14731-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-14731-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM15PC105R0G3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 4V 0402
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µF Gjennomføring kondensatorer 4V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrisk), 3 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NFM15PC105R0G3D Modeller
Kategori
Strøm
2 A
Produsent
Murata Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
30mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0402 (1005 metrisk), 3 PC Pad
Type
Gjennomføring
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Kapasitans
1 µF
Høyde (maks)
0,020" (0,50mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
4V