LQG15HS4N7C02D
DigiKeys produktnummer
490-15126-2-ND - Tape og spole (TR)
490-15126-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-15126-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LQG15HS4N7C02D
Beskrivelse
FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM
Detaljert beskrivelse
4.7 nH Uskjermet Flerlags Induktor 700 mA 160mOhm maks 0402 (1005 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
LQG15HS4N7C02D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
160mOhm maks
Produsent
Frekvens - selvresonant
6GHz
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Toleranse
±0,2nH
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)