LQG15HN5N6S02D
DigiKeys produktnummer
490-1081-2-ND - Tape og spole (TR)
490-1081-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-1081-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LQG15HN5N6S02D
Beskrivelse
FIXED IND 5.6NH 600MA 180 MOHM
Detaljert beskrivelse
5.6 nH Uskjermet Flerlags Induktor 600 mA 180mOhm maks 0402 (1005 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
LQG15HN5N6S02D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
180mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
8 ved 100MHz
Serie
Frekvens - selvresonant
5,3GHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Toleranse
±0,3nH
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)