LQG15HN1N8S02D
DigiKeys produktnummer
490-1076-2-ND - Tape og spole (TR)
490-1076-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-1076-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LQG15HN1N8S02D
Beskrivelse
FIXED IND 1.8NH 900MA 80 MOHM
Detaljert beskrivelse
1.8 nH Uskjermet Flerlags Induktor 900 mA 80mOhm maks 0402 (1005 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
LQG15HN1N8S02D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
80mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
8 ved 100MHz
Serie
Frekvens - selvresonant
6GHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Toleranse
±0,3nH
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)