LQG15HN1N5S02D
DigiKeys produktnummer
490-1075-2-ND - Tape og spole (TR)
490-1075-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-1075-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LQG15HN1N5S02D
Beskrivelse
FIXED IND 1.5NH 1A 80 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.5 nH Uskjermet Flerlags Induktor 1 A 80mOhm maks 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LQG15HN1N5S02D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
80mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
8 ved 100MHz
Serie
Frekvens - selvresonant
6GHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Type
Flerlags
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
0402 (1005 metrisk)
Toleranse
±0,3nH
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)