GRM21BZ7YA475ME15L
DigiKeys produktnummer
490-GRM21BZ7YA475ME15LTR-ND - Tape og spole (TR)
490-GRM21BZ7YA475ME15LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-GRM21BZ7YA475ME15LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GRM21BZ7YA475ME15L
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 35V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.7 µF ±20% 35V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GRM21BZ7YA475ME15L Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±20%
Tykkelse (maks)
0,057" (1,45mm)