GRM21BZ7YA475ME15L | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | GRM21BZ7YA475ME15L |
Beskrivelse | CAP CER 4.7UF 35V X7R 0805 |
Produsentens standard leveringstid | 17 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 4.7 µF ±20% 35V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | GRM21BZ7YA475ME15L Modeller |
Kategori | Temperaturkoeffisient |
Produsent | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Bruksområder |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Delestatus Aktiv | Kapsling 0805 (2012 metrisk) |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranse ±20% | Tykkelse (maks) 0,057" (1,45mm) |