GCE21BR71H104KA01L
DigiKeys produktnummer
490-16485-2-ND - Tape og spole (TR)
490-16485-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-16485-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GCE21BR71H104KA01L
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GCE21BR71H104KA01L Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Åpen modus, Myk terminering
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,053" (1,35mm)