ECASD41A107M015KA0
DigiKeys produktnummer
490-ECASD41A107M015KA0TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
ECASD41A107M015KA0
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V SMD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µF 10 V Aluminium – polymerkondensator 2917 (7343 metrisk) 15mOhm 2000 Hrs ved 105°C
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
15mOhm
Produsent
Murata Electronics
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Bruksområder
Generell bruk
Rippelstrøm ved høy frekvens
4.2 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,079" (2,00mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
10 V