DSS1NB32A103Q91A
DigiKeys produktnummer
490-9801-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-9801-3-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
DSS1NB32A103Q91A
Beskrivelse
FILTER LC(T) 10000PF TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LC (T-Type) EMI-filtre 3rd Bestill Lavpass 1 kanals C = 10000pF 6 A Radial - 3 ledninger
Kategori
Verdier
C = 10000pF
Produsent
Murata Electronics
ESD-beskyttelse
Ingen
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Nominell spenning
100V
Type
Lavpass
Monteringstype
Gjennomgående hull
Filterrekkefølge
3rd
Kapsling
Radial - 3 ledninger
Teknologi
LC (T-Type)
Størrelse/dimensjon
0,335" L x 0,138" B (8,50mm x 3,50mm)
Antall kanaler
1
Høyde
0,295" (7,50mm)
Strøm
6 A